Naši učenici nastupili na dodjeli priznanja "Najčitatelj 2014." i otvorenju izložbe "160 godina rođenja Vilibalda Sluge"
Autor: Milorad Videković, 15. 11. 2014.

Naši učenici NIVES KRANJČEC (flauta),DAVID JANŽEK  (truba) i NIKOLA ŠEREG (harmonika) nastupili su  i uveličali svečano proglašenje i dodjelu priznanja "Najčitatelj 2014." i otvorenje izložbe "160 godina Vilibalda Sluge".

U kategoriji djeca priznanje je dobila Dorotea Benc, kod mladeži ta je titula pripala Hani Bosilj dok je kod odraslih najčitatelj Ivanka Varga.

Priznanja i prigodne darove uručio je gradonačelnik Krapine Zoran Gregurović.

Osnovna glazbena škola
Autor: Milorad Videković, 15. 11. 2014.

Priznanja i prigodne darove uručio je gradonačelnik Krapine Zoran Gregurović.