Tražilica

Osnovna škola Augusta Cesarca, Krapina ove je godine domaćin županijskog natjecanja iz kemije koje će se održati 19. ožujka 2020. (četvrtak) u 10 sati.

Školska povjerenstva dužna su, nakon održanoga školskog natjecanja, organizatorima natjecanja u županijama dostaviti izvješća, ljestvice poretka svih učenika koji su sudjelovali na natjecanju te prijedlog učenika za županijsko natjecanje i njihove pisane zadaće do 11. veljače 2020. godine (utorak) običnom (zemaljskom poštom) na adresu :

Osnovna škola Augusta Cesarca, Krapina

Ivana Vrencea 1

49000 Krapina

Elektroničkom poštom se dostavlja ispunjena excel (.xls) tablica na ured@os-acesarca-kr.skole.hr do 6. veljače 2020. godine.

Molimo škole koje su se prijavile, a nisu održale školsko natjecanje ili ne predlažu učenike, da o tome također obavijeste domaćima mailom.

Predsjednica županijskog povjerenstva

Ivana Vešligaj