Autor: Milorad Videković, 9. 3. 2017.

Od ponedjeljka 13.03.2017. započinju radovi na rekonstrukciji mosta preko rijeke Krapinice u Krambergerovoj ulici kod Kotke. Mole se učenici za osobitu pozornost u prometu.

Pješački put je prvenstveno iz Ulice Zrinski-Frankopana preko pješačkog mosta.

Zatvoren će biti i ulaz na šetnicu Ivana Vrencea, te će pješaci biti upućeni na korištenje nogostupa u Ulici hrvatskih branitelja - kod autobusnog stajališta, te po popločenoj pješačkoj stazi kod parkirališta Hušnjakovo na šetnicu.