Ovaj mjesec: 1967

Autor: Milorad Videković, 4. 2. 2016.

o rasporedu ( nalazi se na oglasnim pločama u Matičnoj školi te područnim školama Podgora i Škaričevo ) utvrđivanja psihofizičkog stanja djece radi upisa u prvi razred obveznog osnovnog obrazovanja u OŠ Augusta Cesarca, Krapina.
 Pregled će se obaviti prema priloženom rasporedu ( oglasne ploče škola ) u Zavodu za javno zdravstvo Krapina, Mirka Crkvenca 1.

Na pregled je potrebno donijeti: zdravstvenu iskaznicu djeteta; medicinsku dokumentaciju ako je dijete bolovalo; cjepnu knjižicu ili ispis - podatke o cijepljenju od nadležnog liječnika; potvrdu djetetovog zubnog liječnika o pregledu zubi djeteta; laboratorijski nalaz krvi i uriba test trakom ( ako dijete posjeduje labaratorijski nalaz ne stariji od šest mjeseci ne treba vaditi novi ). Navedenu pretragu možete obaviti u laboratoriju Doma zdravlja Krapina svaki radni dan u vremenu od 8 do 9 sati te u tu svrhu ponesite zdravstvenu iskaznicu djeteta ( uputnica nije potrebna ).