Ovaj mjesec: 2003

Autor: Milorad Videković, 7. 10. 2015.

U posjeti našoj školi  bili su ravnatelji osnovnih škola općine Ptuj, Republika Slovenija. Uz gradonačelnika Krapine Zorana Gregurovića skupu su nazočili: Ljerka Malogorski Dragoslavić, ravnateljica OŠ Jesenje; Milena Veseljak, ravnateljica OŠ Sida Košutić Radoboj; Krešimir Kralj, ravnatelj OŠ Đurmanec; Dragica Belošević, ravnateljica OŠ Ljudevit Gaj Krapina i Milorad Videković, ravnatelj OŠ Augusta Cesarca, Krapina, kao domaćin te 11 ravnatelja iz Republike Slovenije.
Tema skupa: Sličnosti i razlike osnovnoškolskih programa dviju država; problemi s kojima se sureću ravnatelji u svom radu te opremljenost škola.