Autor: Miljenko Ilić, 14. 3. 2020.

Molimo učenike petih razreda da se tokom dana prijave u sustav Office365 kako bi mogli koristiti virtualne razrede koji su u izradi.

Prijava na Office365 portal moguća je putem sljedeće poveznice:

U gornjem desnom kutu potrebno je odabrati "Prijava", potom "AAI@EduHr" prijava te upisati korisnicku oznaku i lozinku. Koristite račun za prijavu u eDnevnik. Korisnička oznaka mora biti u obliku: ime.prezime@skole.hr. Nakon prijave na navedeni portal, potrebno je potvrditi uvjete korištenja te odabrati opciju "Odvedi me na Office365". Potrebno je pričekati određeno vrijeme da vam se pojave sve aplikacije. Nakon toga možete se odjaviti iz sustava i čekate daljnje informacije na web stranici.