Autor: Miljenko Ilić, 15. 10. 2019.

Danas su učenici 6.a razreda u potrazi za novim znanjima svoju učionicu Prirode zamijenili šumom. U okviru nastave istraživali su životne uvjete i živi svijet obližnje šume Dolac. Osim boravka na svježem zraku uživali su u terenskom istraživanju i prepoznavanju onoga što su učili o šumi. Današnji terenski rad ujedno je i aktivnost projekta „Stablo je dom“ kojeg zajednički provode učenici petih i šestih razreda. Ostali razredi će isto provoditi istraživanja u narednim danima. Fotografija s terena pogledajte u fotogaleriji.