Autor: Miljenko Ilić, 16. 9. 2019.

U perivoju dvorca Stubički Golubovec u Donjoj Stubici od 27. do 28. rujna 2019. bit će održan 8. Znanstveni piknik.

Znanstveni piknik najveća je manifestacija popularizacije znanosti u Hrvatskoj koja se kao neformalno druženje sa znanošću i umjetnošću provodi već osam godina.
Ove godine Znanstveni piknik će se održati u perivoju dvorca Stubički Golubovec u Donjoj Stubici. U prekrasnom okruženju dvorca, na otvorenom prostoru, na više od sto izlagačkih/edukatorskih pozicija održavat će se znanstveno popularni program - interaktivne radionice, izložbe, predavanja, prezentacije i sl.
Manifestaciju organiziraju Udruga Profesor Baltazar, Krapinsko - zagorska županija, Grad Donja Stubica, Institut Ruđer Bošković i CARNET. Manifestacija tradicionalno uživa visoko pokroviteljstvo Predsjednice Republike Hrvatske, Ministarstva znanosti i obrazovanja i Grada Zagreba.

DETALJNIJE INFORMACIJE O ZNANSTVENOM PIKNIKU: http://znanstvenipiknik.weebly.com/