Svečana priredba povodom Dana škole
Autor: Miljenko Ilić, 29. 6. 2019.

30. svibnja obilježili smo Dan škole svečanom priredbom u Festivalskoj dvorani u Krapini.

Na početku priredbe prisutne je pozdravila naša ravnateljica gospođa Matilda Juričev Žigman. Učenici Amadeja i David predstavili su školski projekt Krapina moja, tak imam te rad, a o samom projektu govorio je i gradonačelnik Krapine gospodin Zoran Gregurović. Pjesmom su nas razveselili dječji zborovi Mali Cesarčeki i Cesarčeki, zbor naše Osnovne glazbene škole te solisti na instrumentima – učitelji Želimir Dubovečak i Valentin Sarić. Glumom su se predstavili i nasmijali nas Mali glumci i Dramska družina nižih razreda. Realizaciji priredbe pridonijeli su i roditelji naših učenika, posebice gospodin Velimir Čajko, radijski voditelj i gospodin Mario Inkret, tonski majstor. Voditeljske mikrofone s velikom radošću, ali i ozbiljnošću preuzeli su učenici nižih i viših razreda: Monika, Marin, Juraj, Dorian, Lana, Hana i Vedran. Predstavnici razrednih odjela motom ovogodišnje priredbe I moja kaplja pomaže ga tkati podsjetili su na važnost svakog pojedinca u radu i životu naše škole.

Fotografije pogledajte u fotogaleriji!