GRADONAČELNIK ZORAN GREGUROVIĆ PRIMIO UČENIKE OSNOVNIH ŠKOLA KOJI SU POSTIGLI ODLIČNE REZULTATE NA NATJECANJIMA
Autor: Milorad Videković, 15. 7. 2016.

Danas, petak 15. srpnja 2015., je gradonačelnik Grada Krapine Zoran Gregurović primio učenike Osnovne škole „Ljudevit Gaj" Krapina te Osnovne škole Augusta Cesarca Krapina koji su postigli odlične rezultate na natjecanjima znanja u školskoj godini 2015./2016. g. Osim učenika i mentora, prisustvovali su i ravnatelji škola, Dragica Belošević i Milorad Videković. Gradonačelnik je učenicima uručio priznanja i nagrade te istaknuo kako je ponosan na izvrsne rezultate učenika krapinskih osnovnih škola na natjecanjima.

U prilogu se nalaze rezultati naših učenika.

Priloženi dokumenti:
000_REZULTATI_OS+OGS__15-_16..doc (99.50 KB)