HUMANITARNA AKCIJA OSMIH RAZREDA
Autor: Milorad Videković, 26. 3. 2015.

Povodom nadolazećeg kršćanskog blagdana Uskrsa,učenici osmih razreda naše škole su odlučili pomoći najpotrebnijima u svojem gradu. Skupili su novac i kupili hranu te je dostavili humanitarnoj udruzi "Posljednja nada". Hranu su dostavili predstavniku udruge g.Mirku Prelčecu koji će se pobrinuti da ovim darom pomogne nekoliko od mnogobrojnih svojih štićenika. Gospodin Prelčec se od srca zahvalio učenicima na njihovoj inicijativi i darovanoj hrani.
Na slikama su učenica Lana Pavić (8.b) i učenik Tin Tušek (8.a) koji su zajedno sa razrednicom odabrali i kupili namirnice te ih u ime svojih prijatelja iz razreda dostavili udruzi.