OŠ A. Cesarca, Krapina i druga ekipa Srednje škole Krapina pobjednici u gradskom natjecanju pružanja Prve pomoći
Autor: Milorad Videković, 14. 3. 2015.

U prostorima sportske dvorane OŠ A. Cesarca, Krapina održano je Gradsko natjecanje iz pružanja Prve pomoći. U kategoriji podmladak natjecali su se OŠ A. Cesarca, Krapina ( osvojila prvo mjesto ), voditelj Ivana Vešligaj; OŠ Lj. Gaj Krapina ( drugo mjesto ), voditelj Marija Đurkin; OŠ A. Mihanović Petrovsko ( treće mjesto ), voditelj Andreja Drašković i OŠ S. Košutić Radoboj ( četvrto mjesto ), voditelj Ivana Trtoman.

U kategoriji mladeži prvo je mjesto osvojila druga ekipa Srednje škole Krapina dok je drugo mjesto pripalo prvoj ekipi iste škole, voditelj Mihaela Vranić.