BOŽIĆNA RADIONICA U PŠ PODGORA
Autor: Milorad Videković, 18. 12. 2014.

U četvrtak, 18. prosinca 2014. u PŠ  Podgora održana je radionica na kojoj su roditelji, učenici i njihove učiteljice Danica Vlaisavljević, Sandra Horvat Papeš, Dubravka Pernjek i Đurđa Belošević izrađivali božićne čestitke, ukrase za božićno drvce te različite prigodne ukrase. U vedrom i kreativnom ozračju nastalo je mnoštvo kreacija koje će se moći kupiti, po simboličnoj cijeni, u utorak, 23. prosinca,  nakon božićne priredbe u 17.30.

Učenici i učiteljice pozivaju sve roditelje i ljude dobre volje da dođu na priredbu i mali božićni sajam i na taj način podrže njihovu akciju za uređenje kutića za roditelje.

Fotogalerija _ album PODGORA