KONCERT " MOŽE I DRUGAČIJE "
Autor: Milorad Videković, 5. 5. 2013.

U subotu, 11. svibnja 2013. godine sa početkom u 19 sati u Festivalskoj dvorani Krapina održati će se koncert „ Može i drugačije „.

Organizator koncerta su profesori Iris Čuljat Turner , Tihana Arvaj, Ljubica Kunštek Celjak, Katica Gregurović, Želimir Dubovečak, Marija Ostrugač Jugec, Tomislav Perica i Andreja Vidović te učenici Osnovne glazbene škole pri osnovnoj školi Augusta Cesarca, Krapina.

Oni će, učenici, na koncertu izvesti skladbe, između ostalih, kao što su Gangam style, Za dolar više, Amacord, Hajde da ludujemo, Kum, Tajna života, Nemoguća misija, te na taj način pokazati, vjerujemo prepunoj Festivalskoj dvorani, da osim „klasičnih stvari“ u svom reportearu imaju mnogo više.

Voditelji koncerta su učenici Patrik Ciglenečki i Timon Spiegl dok je konferansu napisala i osmislila Ljubica Kunštek Celjak.

Ulaz na koncert je besplatan.

U prilogu se nalazi program koncert.

KONCERT JE USPJEŠNO ODRŽAN - PUNA FESTIVALSKA DVORANA - kako je bilo ? Pogledajte u fotogaleriji - album KONCERT.

Fotografije snimila Diana Frankol, Fotostudio "Frk" Krapina.

Priloženi dokumenti:
PROGRAM_DRUGACIJE_4.docx (621.12 KB)