EUROPSKI DAN JEZIKA_projekt
Autor: Milorad Videković, 10. 10. 2012.

Uz  Europski dan jezika koji se obilježava 26.9. učenici škole sa svojim učiteljima imali su priliku pokazati rezultate svog rada kroz projekt "Jezično bogatstvo Europe"  koji je napunio sportsku dvoranu škole.

Što je Europski dan jezika i zašto ga obilježavamo?  U Europi se danas govori oko 200-tinjak jezika. Svakodnevno se služimo govorom, često i ne razmišljajući o važnosti jezika-materinjeg ,a sve više i stranih jezika.

Poznavanjem stranih jezika lakše se upoznaje bogatstvo kulture drugih naroda. Sve što je pripremljeno u područjima  STRANOG JEZIKA, HRVATSKOG JEZIKA, INFORMATIKE, GEOGRAFIJE, GLAZBENE KULTURE  TE U SURADNJI SA ŠKOLOM STRANIH JEZIKA „Versus” vrijedni učenici sa svojim učiteljima integrirali su u jedinstvenu cjelinu.

U prilogu se nalazi prezentacija koju je izradila učiteljica Melita Majsec - Dragčević, koordinatorica projekta.

Fotoalbum: EU DAN JEZIKA

Priloženi dokumenti: