preskoči na sadržaj

Osnovna škola Augusta Cesarca Krapina

Login
Brojač posjeta
Ispis statistike od 7. 6. 2011.

Ukupno: 400331
Ovaj mjesec: 592
Ovaj tjedan: 592
Himna škole

Himna naše škole

Koliko je sati?
Oglasna ploča

 

 

Vijesti
Povratak na prethodnu stranicu Ispiši članak Pošalji prijatelju
Počela školska natjecanja
Autor: Miljenko Ilić, 29. 1. 2020.

U pripadajućoj tablici možete pratiti rezultate školskih natjecanja održanih u našoj školi.

Učenici prikazani crvenom bojom pozvani su na županijsko natjecanje.

Predmet Ime i prezime učenika/ce Razred Mjesto Ime i prezime mentora Mjesto na županijskom 
Engleski j. Kala Došen 8.b 1. Martina Petriško  
Engleski j. Ivona Dugina 8.a 1. Martina Petriško  
Engleski j. Dina Draganić 8.a 2. Martina Petriško  
Fizika Nikola Daković 7.a 1. Erika Tušek Vrhovec  
Fizika Matija Vodolšak 8.b 2. Erika Tušek Vrhovec  
Fizika Fran Petek 8.b 3. Erika Tušek Vrhovec  
Informatika Vedran Pavić 6.a 1. Miljenko Ilić  
Informatika Jan Horvat 6.a 2. Miljenko Ilić  
Informatika Hrvoje Ovčarić 7.c 1. Miljenko Ilić  
Matematika Janko Gregurović 4.c 1. Danica Vlaisavljević  
Matematika Karlo Ovčarić 4.c 2. Danica Vlaisavljević  
Matematika Fran Jarnjak 4.a 3. Tamara Šćuric  
Matematika Maja Franc 5.b 1. Petra Pernjek 2.
Matematika Jana Vincelj 5.a 2. Petra Pernjek  
Matematika Nikola Daković 7.a 1. Tanja Poslon 1.
Matematika Hrvoje Ovčarić 7.c 2. Tanja Poslon  
Njemački j. Ivona Dugina 8.a 1. Lucija Pavić 3.
Njemački j. Nika Zrinščak 8.a 2. Lucija Pavić  
Njemački j. Matija Katalenić 8.a 3. Lucija Pavić  
Njemački j. Dina Draganić 8.a   Lucija Pavić  
Njemački j. Martin Artić 8.a 1. Lucija Pavić 2.
Kemija Nikola Daković 7.a 1. Ivana Vešligaj  
Kemija Stjepan Ranogajec 7.c 2. Ivana Vešligaj  
Kemija Ivano Leško 7.c 3. Ivana Vešligaj  
Teh. kultura Vedran Pavić 6.a 1. Vesna P. Mihajlović  
Teh. kultura Borna Puclin 6.b 2. Vesna P. Mihajlović  
Teh. kultura Jan Horvat 6.a 3. Vesna P. Mihajlović  
Teh. kultura Miran Bračun 6.b 3. Vesna P. Mihajlović  
Povijest Matija Katalenić 8.a 1. Nataša Zrinščak  
Povijest Elena Vragović 8.a 2. Nataša Zrinščak  
Povijest Jana Puljek 8.b 3. Nataša Zrinščak  
Biologija Borna Šaško 8.a 1. Natalija Ilić  
Biologija Amadeja Rigač 7.a 1. Natalija Ilić  
Biologija Nikola Daković 7.a 2. Natalija Ilić  
Biologija Lara Vrhovec 7.a 3. Natalija Ilić  
Hrvatski j. Nikola Daković 7.a 1. Martina Petriško  
Hrvatski j. Barbara Frankol 7.a 2. Martina Petriško  
Hrvatski j. Katja Vrhovski 7.a 3. Martina Petriško  
Hrvatski j. Fran Petek 8.b 1. Kornelija Hanžek  
Hrvatski j. Kala Došen 8.b 2. Kornelija Hanžek  
Hrvatski j. Matija Vodolšak 8.b 3. Kornelija Hanžek  
Geografija Ivor Škrobot 6.b 1. Igor Šoštar  
Geografija Jan Horvat 6.a 2. Igor Šoštar  

 






[ Povratak na prethodnu stranicu Povratak | Ispiši članak Ispiši članak | Pošalji prijatelju Pošalji prijatelju ]
preskoči na navigaciju