DANI KRUHA, 2019.
Autor: Miljenko Ilić, 28. 10. 2019.

Danas se u našoj školi održala svečanost povodom Dana kruha i zahvalnosti za plodove zemlje.
Učenici razredne nastave proveli su dan razmišljajući o kruhu i plodovima, crtajući, čitajući i gledajući kratke filomove na tu temu. Izvannastavna skupina "Vjeroznanci" i zbor naše škole "Cesarčeki" priredili su im kratku priredbu, a pridružio nam se i svećenik Davor Štuljan koji je sve blagoslovio i uputio nam lijepe riječi.
Učenici predmetne nastave natjecali su se u ukrašavanju jesenskih stolova. Nakon blagoslova našeg župnika Davora, proglašen je i pobjednik natjecanja, a to je generacija petih razreda. Još jednom im čestitamo!
Proslavu dana kruha nastavili smo u blagovanju proizvoda koje su učenici marljivo, sa svojim mamama i bakama, ispekli.

Vjeroučiteljice: Anamarija Prelec i Katarina Puljko Leljak