EUROPSKI DAN JEZIKA 2019.
Autor: Miljenko Ilić, 26. 9. 2019.

I ove godine u našoj školi obilježen je Europski dan jezika. Osmaši su se pokazali pravim organizatorima i voditeljima radionica. Predstavili  su  9 štandova Europskih zemalja prepunih delicija i zanimljivosti te pozdrava i svakodnevnih jezičnih fraza.

Učenici ostalih razreda sudjelovali su u jezičnim radionicama te u radionicama stranih jezika u suradnji sa  Školom  stranih jezika “Versus”.

Nismo zaboravili ni Školu za život i digitalizaciju pa smo pripremili i aktivnosti sa QR kodovima . Sve su glazbeno začinili učitelji Osnovne  glazbene  škole.

Učiteljice stranih jezika: Lucija Pavić, Martina Petriško, Sanja Belošević, Ivana Suhodolčan i Melita Majsec - Dragčević

Kako je sve to izgledalo pogledajte u fotogaleriji.