Izlet učenika petih razreda
Autor: Miljenko Ilić, 18. 6. 2019.

Danas, 18. lipnja 2019. učenici petih razreda bili su na jednodnevnom izletu u Svetom Martinu na Muri. Dolaskom na samo odredište najprije smo uskočili u turistički vlak "Sveti Martin" koji nas je razvozio po nekoliko destinacija. Tako smo kod gđe. Ružice naučili postupak izrade tijesta i pečenje kruha, kod gospodina Stanka Trstenjaka upoznali smo se s postupkom dobivanja brašna i degustirali domaće kolače, razgledali Mlin na  Muri, Mlinarsku kuću i isprobali vožnju skelom po istoimenoj rijeci. Na kraju smo se svi zajedno okrijepili u izletištu Goričanec gdje su djeca nakon ručka uživala u igri i razgledavanju domaćih životinja.

Kako nam je bilo provjerite u fotogaleriji.