Održane su proljetne radionice za darovite, talentirane i motivirane učenike
Autor: Miljenko Ilić, 28. 4. 2019.

ESCAPE ROOM – suradnjom u  rješavanju različitih zadataka polaznici radionice pronašli su izlaz iz zatvora i dobro se zabavili.

IZ TVORNICE IGRAČAKA učenici su ponijeli jastučiće i bočice koje će ukrašavati njihov dom…. …prisjećati ih na ugodno  i korisno provedeno vrijeme proljetnih praznika.

KRAPINA ostaje sačuvana na puzzlima i magnetićima, ali i u srcima polaznika radionice.

I ovim aktivnostima njegujemo kulturnu baštinu grada i doprinosimo ostvarivanju školskog projekta „ Naše nasljeđe, naša budućnost“.

Očekivanja učenika u svim radionicama u potpunosti su ostvarena. Željeli bi opet sudjelovati u takvim aktivnostima.

Pedagoginja